Kartepe - KOCAELİ
2009'dan Beri

P2P Tanıtım bir Artı Proses iştirakidir

İş geliştirmenin tüm alanlarını destekleyen ve entegre hizmet anlayışı ile çalışan üretici bir ajansız.

Ne Yaparız?

A'dan Z'ye entegre tanıtım hizmetleri sunmaktayız

İnternet ve sosyal medyadaki etkinliklerin geliştirilmesinden tanıtım materyallerinin hazırlanmasına ve kurum içi ve dışındaki iletişim stratejilerinin planlanmasına kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

+0

Mutlu müşteri

0

Danışmanlık hizmeti

+0

Grafik tasarım hizmeti

0

Tamamlanmış web sitesi

P2P, alanlarında uzman grupların kolektif çalışmalarının tezahürünü ifade eden bir kütlürdür.

Kolektif ve kreatif çalışmalarımızda deneyimli programcılar, grafik tasarımcıları, metin yazarları, iç mimarlar ve halkla ilişkiler uzmanları bu kültürün vaz geçilmez bileşenidir. P2P tanıtım olarak, işletmelerin imajını oluşturma ve müşteriler, iş ortakları ve çalışanlar ile etkili iletişim kurma konularında geniş çapta hizmetler üretiyoruz.

Takımımız

Etkileyici ve
güler yüzlü ekibimizle tanışın

H. İbrahim Özşen
H. İbrahim Özşen

Genel Koordinatör

Eren Parladı
Eren Parladı

Yazılımcı & Web Tasarımcı

Sevilay Aslan
Sevilay Aslan

Müşteri Temsilcisi

Hazal Eroğlu
Hazal Eroğlu

Grafik Tasarımcı

Entegre tanım hizmetimizle kendinizi özel hissedin.

P2P’nin tanıtım danışmanlığı hizmeti ile tanışın.

Hizmetin Detayları

Malumunuz insan hayatında telafisi olmayan unsurların başında zaman gelmekte ve zamanın değerinin paha biçilmez olduğu zaman geçtikçe çok daha iyi anlaşılıyor. Tanıtım çalışmalarınızın özellikle planlama sürecinin oldukça zaman aldığı aşikardır.

Bu zaman alan ve meşakkatli süreci sizin adınıza yönetiyoruz; Reklamlarınızın planlanmasından icrasına kadar olan konularda hızlı aksiyonlar alarak profesyonel hizmetlerimizi size sunuyoruz, siz de en değerli hazineniz olan zamanınızı işinize ve kendinize ayırma şansı yakalıyorsunuz.

Tanıtım çalışmalarınız kapsamında farklı farklı hizmet üreticileriyle çalışmanız pek çok handikap ve çıkmaza yol açmaktadır. Özellikle köklü firmaların bu durumu sıklıkla tecrübe etmeleri reklam sektörüne güvenlerini büyük oranda azalmıştır ve kendi bünyelerinde tanıtım departmanı kurmakla soruna kendi çaplarında nispeten çözüm üretmişlerdir.

Takdir edeceğiniz üzere web site tasarım / içerikleriniz, sosyal medya içerikleriniz, basılı materyal tasarımlarım ve içerikleriniz uyum içinde olmaz ise bu kurumsal görünümünüze ciddi zarar verecektir. Bu bağlamda tanıtımlarınız bir bütün olarak değerlendirildiğinde ve entegre bir yaklaşımla ele alındığında başarı oranları ciddi oranda artacaktır.

Tanıtım hususunda farklı işlerinizi farklı firmalara yaptırmanız halinde sektörün ve insan doğasının yapısı gereği beklediğiniz özenin gösterilmeyeceğini, 14 yıllık tecrübemizle rahatlıkla söyleyebiliriz.

Özen gösterilmediği gibi tanıtım materyallerinizin uyumsuzluğu ve ekstra maliyetler de cabası olacaktır. P2P kültürü gereği size özel stratejiler geliştiriyor, tasarımlar yapıyor ve kitlenize servis etmenin essiz gurunu yaşıyoruz.